Yaprak Bims

Biz Kimiz?

Yaprak Bims, 1985 yılından bu yana yüksek kaliteli ve çevre dostu inşaat malzemeleri üretmekte uzmanlaşmış Türkiye’deki önde gelen bims blok üreticilerinden biridir. Ürünleri Türkiye’nin farklı bölgelerinde çeşitli inşaat projelerinde yaygın olarak kullanılmıştır.

Yaprak Bims’i diğer üreticilerden ayıran ana faktör, sürdürülebilir üretim ve çevre koruma konusundaki taahhütleridir. Gelecek nesiller için çevrenin korunmasının önemini anlıyorlar ve üretim süreçlerinde çevre dostu teknolojileri uygulamışlardır. Ayrıca, atıkları azaltmak ve çevresel etkilerini en aza indirmek için geri dönüşüm programları da uygulamışlardır. Genel olarak, Yaprak Bims sadece bir inşaat malzemesi üreticisi olmakla kalmaz, aynı zamanda sürdürülebilirlik ve çevreye öncelik veren sorumlu ve bilinçli bir şirkettir.

Vizyonumuz

Şirketimizde, sürekli büyüme elde etmek ve yaptığımız her şeyde mükemmelliği geliştirmek konusunda tutkulu bir yaklaşıma sahibiz. Piyasadaki en yüksek kaliteli dünya standartlarına uygun bims ve türevleri sunmak için her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz! Etkin süreçler ve maliyet etkin ürünler sunma konusunda büyük bir gurur duyuyoruz ve aynı zamanda hızla büyüyen pazar payımızı genişletiyoruz.

Herkes için sürdürülebilir bir gelecek için gerekli olan sağlık ve çevre standartlarının öncelikli olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, sürekli profesyonel gelişimi teşvik eden ve esnek, işbirlikçi bir takım kültürünü geliştiren çalışanlarımızın sağlığına büyük bir önem veriyoruz. Kararlılığımız ve yoğun çalışmamız sayesinde, işimizin tüm yönlerinde en iyisi olma yolunda her zaman çalışıyoruz.

Değerlerimiz

Şirket değerlerimiz, müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız, rekabetçiliğimiz ve yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya odaklanmamızla ilgilidir. Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini önceliklendiriyoruz ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye adanmışız. Nihai amacımız, üstün ürünlerin geliştirilmesi ve güçlü işbirliği ilişkileri yoluyla müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer yaratmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tutarlı bir şekilde karşılamamızın yanı sıra, şirket olarak büyümeye ve evrimleşmeye yardımcı olacak yenilikçi çözümler de uygulamaya koymamız gerektiğinin farkındayız. Bu amaçla, her zaman adapte olmaya ve yeni fikirlere açık kalmaya, daima önde olmaya ve rekabet avantajını sürdürmeye adanmışız.

0 +
ÇALIŞAN SAYISI
0 +
ÜRÜN SAYISI
0 +
GÜNLÜK ÜRETİM
0 +
MUTLU MÜŞTERİ
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?